Do morza

Jedynie 300 metrów

domki

Domki nad morzem „Wakacyjny Raj”, to 14 nowoczesnych i przestronnych drewnianych  domków z miejscem  na ognisko i grilla. Domki powstały w 2016 roku i położone są w  wschodniej  części nadmorskiej, malowniczej miejscowości Mielenko zaledwie 300m od morza oraz 2000m od  Mielna.

Nasz Ośrodek jest codziennie dezynfekowany w najnowszej technologii elektrostatycznej firmy VICTORY INNOVATIONS i Szwajcarskich środków Sanosil, które są biodegradowalne i absolutnie bezpieczne dla Ludzi i zwierząt.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która pozwoli poczuć się wyjątkowo rekreacyjnie i komfortowo podczas niezapomnianych wakacji nad morzem.

Nasze domki są 6 osobowe i mają powierzchnię 36m² oraz 10m² taras. Każdy z nich posiada dwie sypialnie, łazienkę, a także duży salon z kuchnią.

Wnętrza

Wnętrza utrzymane są w stylu Skandynawskim nienagannej czystości i dezynfekcji.

Każdy domek ma bogate i komfortowe wyposażenie. Przestronny salon z wygodnymi meblami wypoczynkowymi pozwala na wspólne spędzanie czasu z rodziną, jak również znajomymi. Duży płaski  32″ telewizor z maksymalną ilością kanałów naziemnych, duży 6 osobowy stół w jadalni sąsiadującej z  aneksem  kuchennym oraz łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, zapewniają poczucie niezależności. Dwie, oddzielne sypialnie zapewniają spokojny sen rodzicom i dzieciom.

okolica

Nasze domki oddalone są od plaży zaledwie o 300 metrów. Relaksacji sprzyja także otoczenie przyrody. Malowniczy krajobraz pozwala zapomnieć o gwarze miast i codziennych troskach.

Domki nad morzem „Wakacyjny Raj”, to szansa na udane rodzinne wczasy, które dzięki atrakcyjnym cenom można zorganizować tanio.

  • Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
  • Akceptujemy bony turystyczne.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji!