Regulamin

Wakacyjnego Raju

Witamy Państwa serdecznie w domkach Wakacyjny Raj. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w naszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych Gości.

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt w naszym obiekcie, był komfortowy i przyjemny. Więcej informacji pod numerem telefonu 511 536 630

Regulamin  Domków nad morzem Wakacyjny Raj

 1.  Kwota zadatku ustalana jest indywidualnie i zazwyczaj jest to 30%
 2.  Wpłata zadatku oznacza akceptację Regulaminu.
 3.  Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość zmian godzin przyjazdy i wyjazdu.
 4.  Opłata za pobyt dokonywana jest w dniu przyjazdy podczas meldowania.
 5.  Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 200 zł.
 6.  Przekazanie domku, a także zdanie kluczy odbywa się w obecności personelu ośrodka.
 7.  Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikłe z użytkowania prosimy zgłaszać niezwłocznie właścicielowi.
 8.  Za powstałe z Państwa winy uszkodzenia wyposażenia domku lub obiektu, ponoszą Państwo odpowiedzialność finansową płatną na miejscu gotówką Zabrania się samodzielnych napraw, modernizacji sprzętu będącego na wyposażeniu domków.
 9.  Zabrania się palenia tytoniu oraz świeczek w domkach oraz grilla na tarasach.
 10.  Przebywanie na terenie ośrodka osób trzecich, tylko za zgodą i wiedzą właściciela tylko do godziny 20:00.
 11.  Prosimy o segregację odpadów
  – szkło (butelki i słoiki) – pojemnik z białą naklejką,
  – plastiki i papier – pojemnik z żółtą naklejką,
  – zmieszane – pojemnik z czarną naklejką
  – puszki – metalowy kosz.
 12.  Za pozostawienie śmieci lub/oraz niepozmywanych naczyń jest równoznaczne z rezygnacją z kaucji.
 13.  Opłata klimatyczna dla Urzędu Gminy Mielno – 3,20 zł za dzień za osobę jest zmienna zgodnie z decyzją Urzędu Gminy w Mielnie.
 14.  Końcowe sprzątanie 120 zł.
 15.  Za każdą dodatkową osobę pobieramy opłatę 85 zł.
 16.  Za zgubienie klucza pobierana jest opłata 50 zł.
 17.  Na terenie Ośrodka obowiązuje cisza nocna godziny od 23:00 do 07:00
 18.  Akceptujemy pobyt małych zwierząt po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem. Zwierzęta powinny mieć aktualną książeczkę zdrowia, nie wolno zostawiać zwierząt samych w domkach, wyprowadzać tylko na smyczy poza teren Ośrodka. Opłata za pupila 120 zł za cały okres pobytu .Na terenie obiektu bezwzględnie należy sprzątać po pupilach . W przypadku nieposprzątania będzie egzekwowana kara finansowa 100 zł za każdą taką sytuację
 19.  Dzieci mogą korzystać z placu zabaw tylko pod opieką i nadzorem rodziców lub opiekunów. Z trampoliny możne korzystać tylko jedno dziecko jednocześnie.
 20.  W przypadku naruszenia postanowień Regulaminu Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań Właściciela.
 21.  W przypadku skrócenia pobytu, uiszczona opłata zostaje zaliczona w koszty rezerwacji i nie podlega zwrotowi.
 22.  W przypadku rezygnacji lub skrócenia pobytu wpłacony zadatek zostaje zaliczony w koszty złożonej rezerwacji i nie podlega zwrotowi.
 23.  Zabrania się bezwzględnie smażenia ryby w kuchni.
 24. Właściciele są zobowiązani  do sprzątania po swoich zwierzętach. Za nieprzestrzeganie przepisu grozi każdorazowo 100 zł

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia Domków nad morzem Wakacyjny Raj.